Serdecznie witamy Cię na portalu poświęconym tematyce wirtualnych biur. Stworzyliśmy to miejsce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają alternatywy dla siedziby firmy.

Cennik wirtualnych biur

 

Pakiety usług w ramach wirtualnego biura

Coraz popularniejszym rozwiązaniem dla firm, które nie mają potrzeby posiadania własnego biura, ale którym zależy jednocześnie na prestiżu wynikającym z posiadania biura w konkretnym mieście, jest skorzystanie z usług wirtualnego biura.

 

Cenniki takich biur mogą być różne, jednak w większości przypadków jest to stały abonament miesięczny, którego wysokość zależy od oferowanych przez dane wirtualne biuro usług, w ofercie tego typu miejsc można znaleźć między innymi:

  1. wirtualny adres, który pozwala na zarejestrowanie firmy pod adresem wirtualnego biura oraz na podawanie wirtualnego adresu, jako adresu do korespondencji,

  2. skanowanie i przesyłanie drogą elektroniczną listów, które są wyjątkowo ważne dla przedsiębiorcy,

  3. obsługa biurowa – w ramach cenników wirtualnych biur można znaleźć także obsługę biurową, jest to profesjonalna sekretarka, która odbiera telefony kierowane na numer stacjonarny biura, a następnie przekierowuje je na właściwy telefon komórkowy, istnieje także możliwość, aby proces ten odbywał się automatycznie, bez udziału człowieka,

  4. sale konferencyjne – od czasu do czasu może pojawić się potrzeba spotkania z kontrahentami, wówczas wirtualne biura udostępniają swoim klientom sale konferencyjne znajdujące się pod adresem wirtualnego biura.

 

To zaledwie niektóre przykłady usług oferowanych przez wirtualne biura, cena usług zależy od tego, jak wiele z nich zostanie wybranych przez firmę zlecającą prowadzenie takiego wirtualnego biura.

 

Odsłony: 4316

Idealne miejsce na twoje biuro