Serdecznie witamy Cię na portalu poświęconym tematyce wirtualnych biur. Stworzyliśmy to miejsce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają alternatywy dla siedziby firmy.

Kto korzysta z wirtualnego biura?

 

Mirosław (grafik komputerowy): jestem grafikiem komputerowym i mam własną działalność gospodarczą, moja praca nie wymaga ode mnie posiadania własnego biura, bo wszystkie usługi wykonuję zdalnie. Nie mam też własnego mieszkania i co jakiś czas przenosimy się z moją dziewczyną z miejsca na miejsce, dlatego też potrzebowałem adresu, pod którym mógłbym zarejestrować moją działalność gospodarczą, szukałem rozwiązania i trafiłem na stronę biurorachunkowecredos.pl/oferta,wirtualne-biuro, pomyślałem, że to idealne rozwiązanie dla mnie, okazało się, że rzeczywiście tak jest.

Wacław (agent nieruchomości): moja agencja prowadzona jest przede wszystkim za pośrednictwem internetu. Mam swoją stronę internetową, umieszczam ogłoszenia na stronach, na których ludzie poszukują mieszkań, a następnie umawiam się z nimi już na miejscu na oglądanie mieszkania. Działania w internecie mogę prowadzić z domu lub dowolnego miejsca na świecie, a biuro do dodatkowe koszty: wynajmu, mediów, sprzątania i wielu innych kwestii, dlatego też zdecydowałem się na wynajem wirtualnego biura w moim mieście. Klienci gdy widzą adres biura, które mieści się w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta nabierają przekonania, że to doskonale radząca sobie agencja nieruchomości, zapewne z długoletnim stażem skoro stać ją na taki budynek – nie raz podczas spotkań z klientami słyszałem tego typu uwagi. Dla mnie wirtualne biuro to sposób na obniżenie kosztów, a przy tym budowę marki.

Arkadiusz (architekt wnętrz): moja działalność nie wymaga posiadania własnego biura, projekty wnętrz mogę przygotowywać w domu, a spotkania z klientem odbywają się w domu klienta, gdzie zaczynam aranżację od wykonania zdjęć. Jednak coraz częściej spotykam się z prośbami klientów, abyśmy spotkali się w moim biurze lub na mieście i zanim zaproszą mnie do swojego domu porozmawiali o ogólnej koncepcji. W takich chwilach cieszę się, że korzystam z usług wirtualnego biura, bowiem zawiadamiam ich wówczas, że potrzebna mi będzie sala konferencyjna i zapraszam klienta na określoną godzinę do biura, które mieści się pod adresem podawanym przeze mnie na stronie internetowej. Tam również kierowana jest moja korespondencja, pracownicy biura ją otwierają skanują i przesyłają do mnie, a raz na jakiś czas, albo sam ją odbieram gdy jestem w okolicy, albo jest ona przesyłana do mnie na adres domowy.

Teresa (właścicielka sklepu internetowego): mój sklep mieści się w moim domu, a mieszkam na Lubelszczyźnie, jednak okazało się, że przez to, że sklep mieścił się na wsi traciłam klientów, postanowiłam więc skorzystać z usług wirtualnego biura i teraz oficjalnie moje biuro ma siedzibę w mieście, choć faktycznie nic się nie zmieniło.

 

 

Odsłony: 2080

Idealne miejsce na twoje biuro