Serdecznie witamy Cię na portalu poświęconym tematyce wirtualnych biur. Stworzyliśmy to miejsce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają alternatywy dla siedziby firmy.

Sprawdzamy dostawcę usług hostingowych - wer.pl

Każdy, kto chce prowadzić własną stronę internetową, musi również pomyśleć o hostingu, a więc miejscu, na którym strona będzie utrzymywana. Jeśli weźmiemy pod uwagę takie serwery www, to trzeba powiedzieć sobie otwarcie, że możliwości mamy dzisiaj mnóstwo, bo i dostawców takich produktów na polskim rynku nie brakuje. Nie oznacza to jednak tego, że każdy tego typu produkt będzie spełniał nasze wymagania. Możemy powiedzieć, że jest wręcz przeciwnie i stwierdzić, że na rynku nie brakuje firm, które mają dość słabe tego typu produkty. Ich przeciwieństwem wydaje się być wer.pl. Dla wielu być może nie jest to firma tak znana, jak home.pl czy heko.pl, ale nie da się ukryć, że szybko zyskuje ona na popularności i nic też nie wskazuje na to, aby najbliższe lata miały to zmienić. Za co więc cenimy tego usługodawcę i jaką przygotował on dla nas ofertę?

 

O firmieW pierwszej kolejności przedstawmy więc nieco tę firmę, która notabene na rynku utrzymuje się już od przeszło piętnastu lat, bo założona została w roku 2001. Tak więc nie da się ukryć, że jest to usługodawca o dużym bagażu doświadczenia, które na pewno procentuje. Dzięki temu serwery są nie tylko stabilne, ale przede wszystkim i bezpieczne. Na pewno nie bez znaczenia jest tutaj fakt, że dane przechowywane są tutaj w jednym z największych centrów danych w Polsce. Jeśli nawet dojdzie do uszkodzenia jakiegoś elementu, to ten szybko zostaje wymieniony. Dzięki temu nasza strona dostępna jest przez 24 godziny na dobę bez wyjątku.

Pakiety hostingoweJak każdy poważny dostawca usług hostingowych również i w tym przypadku mamy do czynienia z podmiotem, który oferuje nam kilka różnych pakietów hostingowych. Tak oto znajdziemy tutaj coś w wypadku stron wizytówek, jak również i sklepów internetowych czy też jakichś innych większych portali internetowych.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę takie pakiety to do wyboru mamy tutaj trzy różne opcje, a więc pakiet START, OPTIMUM i BIZNES, za które w ciągu roku zapłacić trzeba odpowiednio 49 zł, 69 zł i 99 zł. Nie da się w związku z tym ukryć, że są to naprawdę tanie serwery, bo każdy przedsiębiorca bez wyjątku i zresztą nie tylko na taki wydatek może sobie pozwolić.

Zauważmy też, że nie musimy tutaj kupować przysłowiowego kota w worku. Wszystko dlatego, że firma wer.pl umożliwia nam sprawdzenie takich pakietów, na co mamy tutaj aż dwa tygodnie. Wydaje się, że jest to optymalny okres do tego, aby przetestować możliwości takich serwerów i sprawdzić, czy rzeczywiście spełnią one nasze wymagania, czy może będzie wręcz przeciwnie i będziemy musieli obejść się smakiem i poszukać czegoś innego. Niezależnie jednak od finalnej decyzji na pewno z takiego pakietu próbnego, który jest tu całkowicie bezpłatny skorzystać warto. Więcej o pakietach hostingowych tej firmy, ich cechach charakterystycznych i parametrach, a także wszelkich promocjach dowiecie się Państwo, wchodząc na stronę https://wer.pl/serwery-www.

Usługi dodatkoweW firmie wer.pl serwer www dla siebie optymalny powinien znaleźć każdy właściciel strony internetowej, co jednak nie oznacza, że nie znajdziemy tam innych produktów wartych bliższej uwagi. Mowa oczywiście przede wszystkim o innym bardzo ważnym produkcie, bez którego stworzenie strony internetowej nie jest możliwe, a więc domenie. Domena to nic innego jak nazwa danej strony internetowej. Powinna ona być więc zwięzła i prosta do zapamiętania, aby bez problemu dało się ją przekazywać pocztą pantoflową. Dlatego też nie należy w niej umieszczać myślników czy też innych znaków, które będą sprawiały, że domena ta jest bardziej skomplikowana.

Jak w związku z tym widzimy, firma wer.pl wygląda na kompletną i oferuje nam ona w bardzo atrakcyjnej cenie produkty, dzięki którym nie tylko założymy własną stronę internetową, ale również i będziemy mieć pewność, że przechowywana będzie ona w miarę bezpiecznym miejscu, co jest tutaj równie istotne.

Ciekawi jesteśmy też, jakie Wy macie odczucia z tym dostawcą. Jeśli mieliście z nim do czynienia, niecierpliwie czekamy na Wasze opinie.

Odsłony: 3317

Idealne miejsce na twoje biuro