Serdecznie witamy Cię na portalu poświęconym tematyce wirtualnych biur. Stworzyliśmy to miejsce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają alternatywy dla siedziby firmy.

Pomoc w zakładaniu firmy w Hiszpanii

Nie da się ukryć, że wielu Polaków swoich sił w przedsiębiorczości próbuje również i na obczyźnie. Doskonałym przykładem są tutaj Anglia czy Niemcy, gdzie takich firm jest naprawdę wiele. Ustępuje im nieco Hiszpania, choć i tutaj takich przedsiębiorstw, w których szefem jest Polak, na mapie tego kraju nie brakuje. Z pewnością powód przenoszenia działalności do innego kraju jest dla wielu oczywisty. Na pewno nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o niszę w jakimś obszarze. To oczywiście także często ma miejsce, choć o wiele częściej powodem przenosin na obczyznę jest mało przyjazny przedsiębiorcom system podatkowy. Skoro jesteśmy już przy Hiszpanii i chcemy założyć tam firmę, pamiętajmy, że nie jesteśmy pozostawieni samym sobie. Są na rynku podmioty, które udzielą nam kompleksowego wsparcia tak przy zakładaniu firmy, jak i w późniejszych etapach jej prowadzenia.Biura księgowe

W pierwszej kolejności wspomnieć trzeba tutaj oczywiście o biurach księgowych. Takich w Hiszpanii nie brakuje, co jest oczywiste. Ważniejsze jest natomiast to, że wiele z nich założonych zostało przez Polaków. Na pewno z punktu widzenia przedsiębiorcy z naszego kraju jest to bardzo ważne. Choćby ze względu na ułatwiony kontakt. Przykład takiego biura znajdziecie Państwo tutaj - biuroksiegowewhiszpanii.

Warto mieć na uwadze, że zlecając taki proces firmie zewnętrznej, a więc w tym przypadku dla biura Gestoria Ramón Santafe mamy pewność, że zajmie się ono wszystkim od początku do końca. Jest to o tyle istotne, że proces zakładania firmy w formie spółki trwać może od sześciu do nawet ośmiu tygodni.

Księgowość i inne usługi

Jak już wspomnieliśmy zakładanie firmy to tylko jedna usługa, którą znajdziemy w takim biurze. Poza tym odnieść się trzeba do szeregu innych usług, o których przedsiębiorca musi pomyśleć. Przykładem jest tu na choćby prowadzenie księgowości, co jest bardzo ważne i oczywiście niezbędne.

Jak więc doskonale widzimy, przedsiębiorca może liczyć na szeroki zakres pomocy. Bez wątpienia warto z niej w takiej sytuacji skorzystać.    

Odsłony: 5806

Idealne miejsce na twoje biuro