Serdecznie witamy Cię na portalu poświęconym tematyce wirtualnych biur. Stworzyliśmy to miejsce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają alternatywy dla siedziby firmy.

Weekend w hotelu pod Warszawą. Czy warto?

Coraz większą popularnością cieszą się weekendowe wyjazdy do SPA. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na wakacje w Egipcie, ale może uda nam się wygospodarować dwa dni na hotel pod Warszawą. Czy weekend poza Warszawą ma sens? Czy w ciągu dwóch dni możemy rzeczywiście odpocząć? Czy nie jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto? Hotel SPA w pobliżu Warszawy – gdzie się wybrać? 

Hotel koło Warszawy – przepis na szybką regenerację

Anna od dawna nie była na prawdziwych, dwutygodniowych wakacjach. Prowadzi firmę i wychowuje trójkę dzieci. Niestety zaczęło doskwierać jej przemęczenie. Namówiła więc przyjaciółkę na weekend w hotelu koło Warszawy w odrestaurowanym pałacu. Przyjechały w piątek wieczorem i od razu zjadły kolację. Dla Anny to był pierwszy od wielu dni posiłek zjedzony w spokoju. Następny dzień kobiety zaczęły od basenu, potem udały się na relaksacyjny masaż pianą, a wieczorem wybrały się na spacer po lesie. W poniedziałek rano w pracy Anna czuła się jak nowo narodzona. Łatwiej jej było skoncentrować się na zadaniach, a trudni klienci mniej ją irytowali. Miała lepszy humor. Od tego regularne wyjazdy za Warszawę stały się jej rytuałem. 

Historia Anny pokazuje, że czasem nie trzeba wiele, by odpocząć i wrócić do formy. 

 

Polska jest piękna, a lokalne biznesy warto wspierać 

Nie zawsze możemy sobie pozwolić na długi urlop w egzotycznym kraju, ale  nie powinniśmy sobie przez to odmawiać prawa do odpoczynku. Cudze chwalicie, a swego nie znacie – warto posłuchać słów poety i wyruszyć w Polskę. Niedaleko od Warszawy znajdziemy piękne mazowieckie wsie, sielską Warmię i słoneczne Mazury. Na Wschodzie – na Podlasiu i w Lubelskim można odetchnąć świeżym powietrzem i odpocząć od gwaru miasta. Spróbuj pysznych lokalnych produktów – polskich miodów, świeżych ryb, domowych win i nalewek.   

Wyjazd do SPA – sposób na zmęczenie

O dobroczynnym wpływ term i łaźni parowych na zdrowie człowieka znany był już starożytnym Rzymianom. Nie wszyscy wiedzą, że skrót SPA pochodzi z łaciny i oznacza sanus per aquam, czyli zdrowie przez wodę. Wyjazd do SPA pozwala oderwać się codziennej rutyny i kupić na swoim ciele. Korzystanie ze SPA jest wytchnieniem dla narażonego na stres i zmęczenie organizmu. To dobry sposób, żeby ukoić nerwy, rozluźnić mięśnie i zregenerować siły. Zapoznaj się z ofertami salonów wellness, a napewno znajdziesz coś dla siebie – basen, saunę,  znajdziesz masaże, zabiegi, rytuały pielęgnacyjne i inne atrakcje.  Wszystko, czego potrzeba, żeby zadbać o zdrowie i urodę. 

Pamiętaj, że zmiana otoczenia, chociażby na kilka dni ma dobry wpływ na samopoczucie, poprawia motywację do pracy, efektywność, pomaga lepiej sobie radzić z trudnościami. 

 

Jak zaplanować weekend w hotelu koło Warszawy? 

Nie musisz wiele planować! Wystarczy, że wyszukasz w Internecie miejsce, którego oferta najbardziej Ci odpowiada. Zarezerwuj nocleg, spakuj najpotrzebniejsze rzeczy i w drogę. Nie odkładaj czasu dla siebie na później. 

Odsłony: 360

Idealne miejsce na twoje biuro