Serdecznie witamy Cię na portalu poświęconym tematyce wirtualnych biur. Stworzyliśmy to miejsce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają alternatywy dla siedziby firmy.

Wirtualne biuro, realne korzyści

 

Plusy posiadania wirtualnego biura

We współczesnym świecie, w czasach gdy usługi nie wymagają posiadania siedziby firmy, bowiem działalność można prowadzić z domu oszczędnością dla wielu osób może się okazać rezygnacja z posiadania fizycznej siedziby, jednak brak takiej siedziby może wywoływać u klientów i partnerów biznesowych pewną nieufność i dystans. Część osób może zakładać, że brak adresu firmy może

świadczyć o tym, iż jest ona niewiarygodna lub jest jakiegoś rodzaju oszustwem. Dlatego też powstały rozwiązania, które z jednej strony pozwalają zaoszczędzić w kwestii kosztów utrzymania własnej siedziby, z drugiej jednak dają możliwość posiadania adresu siedziby, co sprawia, że kontrahenci postrzegają firmę jako godną zaufania, tego typu rozwiązaniem są wirtualne biura.

 

Wirtualne biuro to usługa oferowana przez niektóre firmy, inkubatory przedsiębiorczości czy parki biznesowe, w ramach usług świadczonych przez takie biuro klient otrzymuje adres, pod którym ma możliwość zarejestrowania firmy, dodatkowo prowadzona jest dla jego firmy stała obsługa biurowa, bez konieczności wynajmu lokalu czy opłacania pracowników administracyjnych. Z jednej strony zyskuje zatem prestiż związany z posiadaniem własnego lokalu z drugiej są to oszczędności związane z zatrudnianiem pracowników, opłatami za czynsz czy media. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców, których specyfika prowadzonej działalności nie wymaga stałej siedziby, decyduje się na takie właśnie rozwiązanie, które jest jednocześnie wygodne i oszczędne.

 

Odsłony: 3667

Idealne miejsce na twoje biuro